ממליצים עלינו:

איטום שלילי בהזרקה

כל בניין זקוק להגנה מפני לחות שמגיעה ממקורות שונים. האדריכלות בימינו מציעה מבנים מסוגים שונים שהם מגוונים יותר מאשר בעבר ולכן דורשים גם פתרונות איטום אופטימליים גם לאתגר הגדול ביותר. כזהו בדיוק איטום שלילי בהזרקה שנועד לפתור בעיה זו.

איטום שלילי בהזרקה

לשם מה נחוץ איטום?

איטום מונע מלחות וממים לחדור לבניין ממקורות שונים ובמקרה זה הם תת קרקעיים וקשה לשלוט בהם. כל מה שנותר לעשות זה לאטום את הבניין בצורה המיטבית ולדאוג לכך שלא נגרם כבר נזק כלשהו לבניין בגלל חדירת לחות. במקרה הזה איטום שלילי נעשה בחללים סגורים ללא גישה חיצונית כמו מרתף, חניון, פירים שונים וגם מקלטים. במקומות כאלה האוויר לח ועבש משום שאין זרימה ולכן הלחות שנוצרת כתוצאה מאדים אינה משתחררת אלא נספגת בקירות ומוסיפה לבעייתיות הלחות בקירות.

מהו איטום חיובי ומהו איטום שלילי?

איטום חיובי במבנה נעשה מבחוץ. כשמשטחים חיצוניים ואין מניעת גישה האיטום נעשה כפי שצריך ובקלות יחסית בשיטות כמו זיפות והנחת יריעות ביטומניות. איטום שלילי הוא איטום הפוך, מבפנים, מתוך המבנה, בחללים שאי אפשר לאטום מבחוץ.

במקומות כאלה הגישה היחידה שאפשרית היא איטום כזה והוא נעשה בהזרקה ואחרי פעילות יסודית להכנת הקירות והרצפה לכך. בניגוד למה שנהוג לחשוב, גם איטום שלילי בהזרקה נותן לכם כיסוי טוב מאוד ואיטום מצוין שמונע מלחות לחלחל ולחדור דרך קירות המרתף או החלל הסגור.

מה חשוב לדעת על איטום שלילי?

איטום שלילי דורש מיומנות בעבודה גם של קילוף הטיח והכנת הקירות וברזלי הזיון לעבודת האיטום, כדי להבטיח שכל החומרים הלחים והמתפוררים הוסרו וכדי לתת לחומרי האיטום לעשות את שלהם. כעת מובן למה איטום שלילי בהזרקה הוא עבודה מורכבת יותר מאיטום חיובי ולמה כדאי לתת אותה רק לאנשי מקצוע מנוסים שיכולים להציג בפניכם עבודות קודמות שהצליחו.
יש לדעת כי איטום כזה בא לפעמים כדי לתקן עבודות איטום שלילי קודמות שלא היו טובות או שעברו כבר תהליך בלייה, ולכן חשוב שמי שעושה אותן יהיה מקצועי ומוסמך.

כיצד מתבצעות הכנות לאיטום שלילי?

ההכנות לפני איטום שלילי בהזרקה כוללות קודם את לימוד השטח ובדיקתו עד כמה הוא לח ועבש בגלל בעיות איטום קודמות. אם התרשלו ולא אטמו את הקירות והרצפה לפני כן כבר עם בניית הבית, זה אומר שמצב הקירות והמרצפות אינו טוב במיוחד ויש לקלף את כל הסיוד והטיח הרטוב ולנקות מגורמים מתפוררים. מנקים את החלקים הישנים והשכבות שכבר התבלו כדי שאפשר יהיה לעבוד עם החומרים החדשים. חשוב לדעת שהחומרים לא ייתפסו על קירות רטובים ולכן עד שהם לא יתייבשו לא אוטמים אותם בשום חומר אלא רק מחכים.

חייגו להצעת מחיר

כיצד נעשה איטום שלילי בהזרקה?

הרעיון של איטום בהזרקה הוא להזריק חומרים מסוימים, מתקדמים מאוד, לתוך סדקים וחריצים שיש בקירות וברצפה. החומרים שמוזרקים שם מתנפחים ברגע שהם באים במגע עם מים ולחות ומתנפחים פי כמה מהגודל המקורי שלהם. כך הם סותמים הרמטית כל סדק וכל חריץ ומונעים מהלחות להגיע פנימה לתוך החלק הפנימי של הקיר.

החומרים יכולים להיות חומרים צימנטיים, אפוקסיים או פוליאוריטניים. החומרים המתקדמים האלה מונעים כל חלחול של נוזלים אבל יש לבדוק ולחדש גם אותם אחת לכמה שנים, כדי לוודא שלא נוצרו סדקים חדשים ושלא התבלה החומר. לאחר מריחת החומר מחזירים את הקירות והרצפה למצבם הקודם ומסיידים כדי לכסות בשכבה נוספת.

מעוניינים באיטום בהזרקה איכותי ויעיל? הגעתם למקום הנכון!
חברת אדלר ובנו נהנית מעשרות שנות ניסיון בתחום האיטום, והיא מספקת את הפתרונות הטובים ביותר.
חייגו אלינו

צרו קשר

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-6824478
דילוג לתוכן