איתור נזילות מבצעים רק אצל מקצוענים

כשלי איטום, בעיות בצנרת וכו' עלולים לגרום לדליפות מים, לרטיבות ולנזילות. ככל שעובר זמן רב יותר עד גילוי הדליפה שבמהלכו היא גדלה ומתפשטת, בעיות אלו מובילות להרס תשתיות (ריצוף, קירות וכן הלאה), להיווצרות עובש ולצורך בתיקונים יקרים.

אדלר ובנו, קבלני ויועצי איטום וסיוד גגות, נרתמים לעזרה במתן שירותי גילוי ואיתור נזילות ובעיות רטיבות.גיליתם כתמי רטיבות ונזילות?

איתור נזילות מים

דליפת מים הינה מטרד רציני, אולם תהליך מציאת המקור לבעיה יכול להיות מתסכל ומסובך. לעתים, הנזילה אינה במקום גלוי לעין, לדוגמא, בצינורות המים המונחים מתחת לריצוף, או שמקורה בדליפה מהגג בשל איטום בעייתי המשתנה בהתאם לתנאי מזג האוויר השונים ובעת גשם צצה במקומות שונים בגג.

מכיוון שככל שתהליך גילוי הבעיה ומקורה מתארך כך הנזק גדל, איתור נזילות מהיר ומדויק הינו חשוב ביותר.

נזילה במבנה זה עסק ביש, כי המים שחודרים למבנה מביאים עמם נזקים משמעותיים. לכן בכל מקרה בו יש נזילה חשוב לאתר בהקדם האפשרי את מקורה, כדי לטפל בה ולתקן את הטעון תיקון. חשוב להבין כי איתור נזילות הוא אתגר שעשוי להיות מורכב מאוד. כי לא פעם אנחנו מגלים כי יש רטיבות במבנה, וזה אומר שיש חלחול של נוזלים. אך לא קל לגלות מהו מקור הנזילה והיכן קיים כשל באיטום אשר מאפשר את הנזילה הזו.

אדלר ובנו – איתור נזילות מקצועי ומהימן

אנו מציעים לכם את שירותינו הטובים בביצוע בדיקות לאיתור נזילות במבנים ובגגות מרוצפים, בעזרת ניסיון של כ-45 שנה, הנפרש על פני שלושה דורות במשפחת אדלר, ובעזרת ציוד מתקדם.

המקצועיות, הניסיון והמיומנות שלנו מבטיחים בדיקה יסודית לאבחון מדויק, אמין ואיכותי, לגילוי מקור הבעיה, אשר יאפשר לעצור את החרפת הנזק ולהתחיל בתהליך התיקון בצורה ממוקדת ויעילה.

כחברה המתמחה בעבודות איטום, נוכל בתום גילוי מקור הנזילה להציע לכם גם פתרונות עבורה, לשיפור הניקוז והאיטום במבנה (על ידי איטומי תפרים, יציקת שיפועים ועוד).

  • נאי תשלום נוחים ומחירים אטרקטיביים
  • פתרונות מתקדמים לאיתור נזילות וכשלי איטום

למידע נוסף ולהזמנת השירות, צרו עמנו קשר במהרה.

צרו קשר