ממליצים עלינו:

החשיבות שבאיטום גגות בחורף

איטום גגות דורש ידע רב, וסקרנות אין סופית בנוגע לחידושים בתחום

רוב מוחץ של מקצועות הבנייה, אינם כרוכים בצבירה של ידע נוסף לאורך השנים. המומחיות של הרצף למשל, נשארה באופן בסיסי מאוד דומה במשך עשרות השנים האחרונות. המומחה לאיטום לעומתו, נדרש לשכלל את המיומנות שלו בהתאם לחידושי השוק באופן שנתי.

איטום הבית הוא התחום החם ביותר בענף הבנייה, ובכל שנה עומלות מאות מעבדות ברחבי העולם על ייצור של מוצרי איטום חדשים. המטרה היא לייצר חומרי איטום גגות עמידים יותר, קלים יותר לשימוש, המכילים פחות רעילים וכמובן כאלה אשר יבודדו את הבית בצורה הטובה ביותר. בידוד איכותי של הבית צפוי לחסוך כסף רב מחשבונות החשמל, לסייע למלחמה בהתחממות הגלובלית, וכמובן לאפשר להמוני אנשים להימנע מהצפות בביתם בימי החורף.

איטום גגות בחורף

מדוע עלינו להקפיד במיוחד על תחזוקה של איטום גגות איכותי לקראת עונת החורף

איטום גגות הוא יעיל גם בעונת הקיץ. איטום גגות איכותי הנעשה בעזרת החומרים החדשניים ביותר בשוק עשוי בהחלט לצמצם את חימום הבית כולו, ולאפשר להימנע משימוש במזגן במצבים מסוימים. למרות זאת, עונת החורף היא העונה בה איטום גגות הופך להיות חשוב ביותר. הקפדה על איטום גגות איכותי בעונת החורף היא כדאית במיוחד ממספר סיבות עיקריות:

  • צבירה של מים עומדים בקיר: גם באזורים דלים יחסית במשקעים, המים החודרים דרך הגג עשויים להצטבר בקירות במשך זמן ארוך, ולעמוד ללא יכולת לצאת. זה יוביל לשחיקה מתמשכת בקיר, ובסופו של דבר לפריצה של המים לתוך חלל הבית.
  • חסכון כספי: נזילות כתוצאה מחדירת מי גשמים את איטום הגג עשויות לעלות כסף רב. על ידי השקעה פחותה בהרבה, ניתן ליצור איטום גגות איכותי תוך שימוש במיטב החומרים כגון יריעות PVX ועוד.

אדלר ובנו מספקים שירותי איטום גגות באיכות גבוהה

חשוב לבחור בבעלי מקצוע איכותיים לאיטום גגות, אשר יכירו את החידושים בתחום יחד עם המאפיינים הייחודיים של הבתים והאקלים בארץ.
אדלר ובנו מספקים שירותי איטום גגות שנים רבות, וידעו להתאים את איטום הגג בצורה מושלמת לצרכי הלקוח, תוך שימוש בחומרים ובטכניקות החדשניות ביותר.

צרו קשר

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-6824478
דילוג לתוכן