המדריך המלא לזיפות הגג

זיפות גגות הוא עבודה של מקצוענים בלבד, והוא חייב להתבצע על ידי אוטמים מסמוכים ומנוסים, באמצעות זפת איכותית העומדת בכל דרישות מכון התקנים.

אז איך באמת מבצעים עבודת זיפות גגות ועל מה חשוב לשים דגש? צוות האוטמים המומחים של אדלר ובנו נותנים לכם את התשובות הכי מקצועיות שיש:

זיפות הגג

זיפות גגות – שלבי התהליך

ניקיון יסודי – כל תהליך של זיפות גג חייב להתחיל בביצוע ניקיון יסודי. זאת משום שאם שכבת הבסיס והזפת יימרחו על גבי גג שיש עליו לכלוכים, ולא משנה אם מדובר בענפים, חלקי בטון, שאריות חומרי בנייה או "סתם" אבק דרכים – הזפת לא תידבק לגג כמו שצריך ולא ניתן יהיה להגיע לאיטום מלא של הגג.

יישום שכבת בסיס – לאחר הניקיון היסודי של הגג מורחים עליו שכבה אחידה של חומר בשם פלינקות, שהוא חומר ביטומני שמטרתו להיות דבק מחבר בין הזפת והגג. ללא שכבת הבסיס הזאת לזפת לא תהיה אחיזה טובה בגג, וכל העבודה של איטום גגות תהיה לא יעילה.

הרמה של קולטי השמש – חשוב מאוד להרים את קולטי השמש לפני יישום הזפת, גם על מנת שהזפת לא תלכלך אותם ו/או תפגע בתקינותם וגם על מנת שניתן יהיה ליישם את הזפת על כל שטח הגג ולא רק על חלקו.

זיפות גגות – עכשיו מגיע החלק של הזיפות עצמו בשלב זה מיישמים על גבי הגג שתי שכבות של זפת, לטובת יצירת משטח אטום לגמרי אשר יחזיק מעמד לאורך זמן. בשלב זה חשוב לעשות שימוש בזפת חמה איכותית אשר עומדת בכל דרישות מכון התקנים, על מנת להשיג את התוצאות הרצויות.

סיוד הגג – לאחר עבודת זיפות הגגות חשוב מאוד ליישם שכבה נוספת, והפעם של סיד. הסיד גורם לכך שפחות קרינה של שמש תיקלט על ידי הזפת השחורה, ומבטיחה טמפרטורות נעימות יותר בפנים המבנה. שכבה זו גם מגנה על הזפת עצמה ומסייעת לה להמשיך להוות שכבת איטום איכותית לאורך זמן.

ניקוי הגג – לאחר סיוד הגג מבצעים ניקוי יסודי שלו, לטובת השארת שטח נקי ולטובת ביצוע בדיקת ההצפה בשלב האחרון של העבודה.

בדיקת הצפה – הצפה של הגג במים על מנת לוודא שאף טיפה לא חודרת דרך שכבת האיטום, ולהבטיח לדיירי המבנה כמה וכמה חורפים יבשים לפחות.

אדלר ובנו מספקת שירותי זיפות גגות מקצועיים על פי כל אחד ואחד מהשלבים. .

העבודות מתבצעות על ידי צוות אוטמים מוסמכים ועל כל עבודה ניתנת אחריות מלאה.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי זיפות גגות צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.

צרו קשר

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-6824478
דילוג לתוכן