ממליצים עלינו:

זיפות גגות כל השיטות

חברות שמבצעות עבודות איטום וזיפות גגות יש המון, וה"חוכמה" היא לדעת לבחור את החברה שתבצע את העבודה הטובה ביותר, רצוי שבסכום כספי הגיוני ולא בשמיים, ומאחר וקיים תקן איטום גגות חשוב לעמוד גם בו. איך בוחרים מתוך שלל החברות הקיימות? במאמר זה ננסה לתת כמה טיפים שיוכלו לסייע.

השיטות לזיפות גגות

זיפות ואיטום גגות – כל השיטות

ישנן מספר שיטות לאיטום גגות, כאשר השיטה הנפוצה ביותר בימינו היא איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות.
שיטה זו נחשבת לאיכותית ביותר, משום שהיריעות הביטומניות, מכילות, כמובן, חומרים ביטומניים, שנחשבים חומרים בעלי יכולת איטום מצוינת לאורך זמן.
אבל היריעות לא מתאימות לכל גג, אלא רק לגגות בטון או לגגות שהאיטום הישן שלהם התבצע גם הוא בחומרים ביטומנים.
אם חומרים ביטומנים מתרכבים עם חומרים אחרים – הדבר עלול לגרום לסדקים ולפגוע באיכות האיטום.

חשוב לבחור בחברת איטום גגות שברשותה יריעות ביטומניות בעלות תו תקן, משום שישנן הרבה פרצות בשוק ו"בעלי מקצוע" חובבנים, העושים שימוש ביריעות זולות ללא תו תקן, שיחזיקו מקסימום חורף אחד.
יריעות ביטומניות בעלות תו תקן יחזיקו מספר רב של שנים, והן יספקו איטום איכותי במיוחד.

במידה ולא ניתן להתקין על הגג יריעות ביטומניות, ניתן, כמובן, לאטום אותו בשיטות אחרות.

שיטה נפוצה נוספת היא השיטה היחידה בה עשו שימוש עד לפני כמה עשרת שנים, והיא כמובן זיפות גגות.
למרות שמדובר בשיטת איטום ישנה מעט, היא עושה עבודה לא רעה. הזפת מהווה חומר אוטם מצוין, העמיד לאורך שנים, ובהחלט מספקת פתרון איכותי.

החיסרון הגדול בשיטת זיפות גגות הוא, שצריך לצבוע את הגג לפני כל חורף בסיד, כדי למנוע התחממות של הגג שתוביל לחימום הדירות העליונות בבניין, מה שעלול לגרום לסבל רב של הדיירים.

אבל במקרים בהם לא ניתן להתקין יריעות – זו בהחלט השיטה המועדפת.

שיטת איטום נוספת היא איטום בחומרים אקריליים. ישנם בשוק חומרים אקריליים רבים (פולי-גג, אקריפז ועוד), שהינם זולים יחסית ופשוטים ליישום (ממש כמו צביעה רגילה), אולם אינם עמידים לאורך שנים כמו שתי שיטות האיטום שהוזכרו לעיל, ומצריכים חידוש תקופתי של האיטום.

זיפות ואיטום גגות באחריות

חברות איטום גגות שמכבדות את עצמן יתנו, כמובן, תעודת אחריות על העבודה שהן מבצעות. תקופת האחריות המקובלת לאיטום גג באמצעות יריעות ביטומניות היא 10 שנים, לאיטום בזיפות – 8 שנים ולאיטום בחומרים אקריליים 5 שנים.

לא כדאי להתפשר על פחות! ייתכן שחברה שמציעה אחריות לתקופות קצרות יותר לא בטוחה בעצמה באיכות העבודה, ולא הייתם רוצים לבלות את המשך החורף ברדיפה בלתי פוסקת אחרי מי מטעמה, שלא בטוח שיגיע או יענה לקריאתכם. אלה בדיוק המצבים שבהם עדיף לשלם קצת יותר וליהנות מאיכות לאורך זמן.

שיהיה לכם חורף אטום ויבש!

צרו קשר

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-6824478
דילוג לתוכן