כאשר אנו מעוניינים באיטום הגג, ישנן כמה דרכים בהן אנו יכולים לבחור

כיום ישנה יותר מדרך אחת לדאוג לאיטום הגג, כאשר לכל דרך היתרונות והחסרונות שלה.
שתי השיטות המקובלות כיום לאיטום הגג הינן בעזרת יריעות ביטומניות או בעזרת זפת. במידה ואנו בוחרים לאטום את גגנו בעזרת זפת, הרי שאנו זקוקים לעזרתו של זפת.

אז מה תפקידו של זפת וכיצד מתבצעת עבודתו?

  • תפקידו של זפת : שיטה זו של דורשת ביצוע נכון של שלבים רבים בתהליך, אשר בסופו נקבל גג אטום לחדירת מים. זפת הינו האדם בעל הידע המקצועי לביצוע הפעולה בצורה הנכונה ביותר, אשר תאפשר לנו ליהנות מגג אטום ולא דולף גם בחודשי החורף הקרים ביותר. עבודתו מתבצעת בשלבים, וכל שלב חשוב לשם הצלחת התהליך.
  • בחירת שיטת האיטום : ישנן שלוש שיטות עיקריות לאיטום גגות בעזרת זפת – זיפות בשכבה אחת והלבנה, זיפות בשתי שכבות עם אריג פיברגלס ביניהן והלבנה וזיפות בשתי שכבות עם רשת אינטרגלס ביניהן והלבנה. על הזפת לקבל את ההחלטה המקצועית לגבי סוג האיטום הנדרש על הגג עליו הוא עובד, וכמובן לתאם את עבודתו עם בעלי הבית.
  • ביצוע האיטום : כאמור, איטום גג הינה עבודה הדורשת ידע מקצועי נרחב, וכן היא מתבצעת בשלבים רבים. ראשית על הזפת לנקות בצורה יסודית את הגג, בכדי לאפשר הידבקות טובה של הזפת. לאחר מכן עליו למרוח שכבת יסוד, לבצע תיקונים ורק לבסוף לזפת את הגג, כאשר במידה ובחרנו בזיפות בשתי שכבות יש לחזור על התהליך פעמיים. בסופו של התהליך יש להלבין את הגג בכדי ליצור לו מראה נעים יותר ממראה הזפת השחורה.

עבודתו של זפת רלוונטית לכולם, ואנו יכולים להיעזר רבות בשירותי זיפות מקצועיים

שירותי איטום מקצועיים, כמו אלה המוצעים לנו על ידי אדלר ובנו- זיפות וסיוד גגות, יכולים לסייע לנו רבות בשמירה על תקינות הבית ועל אטימות הגג. אדלר ובנו- זיפות וסיוד גגות הינה חברה מהמובילות בתחום, אשר מציעה שירותי זיפות וסיוד גגות מגוונים שנועדו לתת מענה לכל צורך ולכל לקוח.