ממליצים עלינו:

חומרים לאיטום הגג

מדוע צריך לבחור נכון בחומר האיטום

איטום הוא עניין הכרחי בכל סוג של מבנה. האיטום מאפשר לנו להימנע מכניסת נוזלים דרך הגג אל תוך פנים המבנה, דבר שעלול לסכן את תקינות המבנה, לגרום להיווצרות עובש, להוות סכנה בטיחותית וכמובן לגרום גם לבעיה אסתטית. כדאי לדעת שישנם לא מעט סוגים של חומרי איטום שנמצאים בשימוש כיום ולכן חשוב להבין כיצד לבחור מבין כל האפשרויות הקיימות.

בחירה בחומר האיטום הנכון משמעותה היא הלכה למעשה בית שיהיה יבש לאורך יותר זמן, עם צורך בפחות תחזוקה, כאשר כל אלו תחת מחיר הוגן וסביר. בחירה נכונה בחומר האיטום שמתאים לביתכם, חוסכת לכם זמן וכסף ומאפשרת לכם ליהנות מבית חמים ונעים לזמן רב.

חומרי האיטום הנפוצים

יש מספר חומרי איטום גגות שנחשבים לנפוצים ביותר בישראל:

  • זיפות הגג – הזפת היא פופולרית במיוחד כי מדובר בחומר זול יחסית שביחס למחירו מספק הגנה בהחלט טובה מאוד. מעבר לכך, הוא נחשב לטוב במיוחד עבור גגות שטוחים שעלולים לאגור מים, שהם למעשה הגגות הנפוצים ביותר בארץ, כיוון שהם אלו הנמצאים ברוב הבניינים המשותפים. בעת מריחת זפת על הגג, חשוב שבעלי המקצוע יקפידו על איטום מושלם של כד הסדקים הקטנים, כיוון שזוהי נקודת התורפה העיקרית של הזיפות. בנוסף לכך, חשוב להלבין את השכבה העליונה של הזפת, על מנת למנוע התחממות מיותר ובעייתית על ידי קרני השמש, שעשויה אף להמיס את הזפת. חשוב לדעת שחומר איטום זה מצריך חידוש מדי שנתיים שלוש.
  • התקנת יריעות ביטומניות – אלו הן יריעות העשויות משילוב של סיבי פחם יחד עם חומרים אחרים שאטומים למים. היתרונות הגדולים של יריעות אלו, הם שהן בעלות כושר איטום טוב במיוחד ועמידות גבוהה ביותר. התקנת יריעות ביטומניות היא יחסית יקרה יותר מזיפות הגג, אך היא מחזיקה מעמד ליותר זמן ונחשבת לאיכותית יותר. החיסרון העיקרי של חומר זה הוא שניתן להתקין את היריעות רק על גבי גג מבוטן או מזופת, כך שאם יש שכבות של חומרי איטום אחרים יהיה צורך בהסרתן.
  • חומרי איטום אקריליים – חומרים אלו נוחים לשימוש כי הם מגיעים בתצורה של משחה. קל מאוד ליישם אותם על גבי גגות עם צורה מאתגרת והם טובים במיוחד עבור גג משופע. עם זאת, הם נשחקים די מהר כאשר נאגרים על גביהם מים, כך שאינם מתאימים לגגות שטוחים. היתרון המרכזי הוא שאינם מצריכים הלבנה ושיישומם הוא פשוט מאוד.

רוצים גג יבש ואטום לאורך זמן? פנו לאדלר ובנו

אנו בחברת אדלר ובנו מומחים במתן פתרונות איטום גגות מהמובילים בשוק. אנו מעניקים ייעוץ והתקנה מקצועיים, תוך שימוש בניסיון הרב שלנו בתחום. אנו משתמשים רק בחומרי האיטום הטובים ביותר על מנת שאתם תזכו לבית יבש ונעים לאורך כמה שיותר זמן.

צרו קשר

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-6824478
דילוג לתוכן