ממליצים עלינו:

חומרי איטום לגגות – סקירת שוק

באיטום הגג יש חשיבות עליונה ליכולתו של איש המקצוע להחליט באיזה חומר להשתמש במקרה הספציפי, כמו גם ליישום החומר בצורה הטובה ביותר. ישנם חומרי איטום גגות רבים לבחירה וכל טעות עשויה לעלות בסופו של דבר בבזבוז משאבי זמן וכסף. להלן סקירת שוק מקוצרת אודות החומרים השונים המשמשים לאיטום גגות, כך שהמונחים המקצועיים יהיו מוכרים לכם מראש.

חומרי איטום לגגות

חומרי איטום אקריליים

חומרי איטום אקריליים עמידים בצורה טובה מאוד כנגד מים ולכן מציעים יישום איכותי שלהם על גבי תשתיות לחות. מסיבה זאת חומרים אלו מתאימים גם לגגות בעלי שיפועים פגומים (מועדים לרטיבות) וגגות עם מים עומדים. עמידותם הרבה של החומרים האקריליים אף מאפשרת איטום חריצים וסדקים בכל מזג אוויר לרבות בימות החורף הגשומים. זהו יתרון עצום לעומת חומרי איטום גגות אחרים. ניתן אף למצוא חומרי איטום אקריליים הכוללים בתוכם פולימרים שהופכים אותם לעמידים אפילו עוד יותר. יתרון נוסף של החומרים האקריליים טמון בכך שלאחר התייבשות החומרים הם נראים לבנים לגמרי, ולכן נמנעת פעמים רבות עבודת הצביעה וההלבנה הנדרשת לאחר שימוש בחומרי איטום כהים יותר.

יריעות ביטומניות

כאשר מדובר בגגות שטוחים, יריעות ביטומניות הן ברירת המחדל הטובה ביותר לביצוע פעולת האיטום. שיטת היישום שלהן כוללת את הכנת המשטח (שיפועים, ניקוז וכו'), מריחת חומר מקשר כגון זפת, ולאחר מכן הנחתן והלחמתן למשטח. בעת ההלחמה החומר נהפך לצמיגי, נדבק לאלמנט המקשר ולא ייפרד ממנו גם בטווח הזמן הארוך. יש לציין כי היריעות הביטומניות נחשבות לסוג של חומר איטום שיכול לעבור יישום גם על גבי שכבות ישנות ובלויות של יריעות קודמות, למרות שזהו אינו המצב האידיאלי. השימוש ביריעות אלו נפוץ הן בעבור גגות חשופים והן בעבור גגות מרוצפים ומרפסות שמש מרוצפות.

בסיס פוליאוריתן

חומרי איטום גגות על בסיס פוליאוריתן הינם גמישים יחסית ומאופיינים בעמידות גבוהה מפני מים. ניתן ליישם אותם על גבי תפרי התפשטות של עד 35 מ"מ כמו גם על סוגי משטחים שונים לרבות בטון, עץ ואפילו מתכת. חומרי איטום פוליאוריטנים נחשבים ליקרים יחסית ולכן משמשים בדרך כלל רק לאיטום שכבת הריצוף התחתונה במרפסות וגגות מרוצפים קטנים יחסית, בחדרי מקלחות ומסביב לצנרת חודרת.

זפת

הזפת הינה זולה לרכישה וליישום ולכן עדיין נעשה בה שימוש, אם כי מועט יותר והיא מוחלפת אט-אט ביריעות הביטומניות. הזפת הרותחת ידועה בצמיגותה הבינונית, כך שניתן למרוח אותה בקלות. לאחר הייבוש יש ליישם מעליה שכבת הלבנה (סיד) על מנת למנוע את התחממותה בקיץ וניטרולה מכלל פעולה.
לאיש המקצוע שתבחרו עומדות עוד כמה אפשרויות לטובת ביצוע איטום גגות כגון, שימוש ביריעות PVC שאותם ניתן ליישם על גגות מחומרים קלים שאינם נועדו לשאת משקל רב של ריצוף, וחומרי איטום כבדים או חומרים ביטומניים משחתיים שנועדו בעיקר לשם ביצוע תיקונים קטנים וטיפול סביב צינורות.

בחברת אדלר ובנו ידעו לבחור עבורכם חומרי איטום איכותיים שיתאימו בצורה מלאה לצרכי הגג שלכם, כל זאת תוך יישום פעולת האיטום בשיטות מתקדמות וברמת הדיוק הנדרשת.
צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 073-7751400 לקבלת המידע המלא והצעת מחיר משתלמת.

צרו קשר

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-6824478
דילוג לתוכן