ממליצים עלינו:

הפתרון הנוסף - יריעות איטום

יש לכם גג בטון קלאסי בבניין? החורף מתקרב ושוב חייבים לאטום את הגג?

לנו כל הפתרונות! יריעות ביטומניות איכותיות מתקינים רק באמצעות אדלר ובנו!
התקשרו עכשיו לטלפון 073-7751400 ואנחנו בדרך!

יריעות איטום ביטומניות הן הדרך הטובה והנפוצה לאיטום גגות:

  • יריעות האיטום הביטומניות מבטיחות עשר שנות איטום איכותי.
  • הן מיוצרות מחומרים אוטמים, ובהתקנה איכותית מונעות כל רטיבות בגג.
  • מורכבות מכמה חומרים ביטומניים, שהריאקציה ביניהם מסייעת לאטימה.
  • אחריות מובטחת לעשר שנים.


מסיבות אלה, רצוי לאטום את הגג עם יריעות איטום ביטומניות איכותיות ובעלות תו תקן.

יריעות איטום

יריעות איטום – כי זמן זה כסף

בעבר נהגו לאטום גגות רק עם זפת. אנשי המקצוע היו מגיעים באחד הבקרים לקראת החורף, ומבצעים תהליך זיפות בגג במשך מספר שעות. את הזפת היו מתיכים בחביות מחוממות בחצר הבית, ולאחר מכן מעלים אותה כדי לבצע את פעולת האיטום של הגג. הדבר היה כרוך בעשן רב באזור הבניין וריח הזפת החריף היה משתלט לאורך ימים על האזור.

היום, היריעות הביטומניות מגיעות כבר במשטחים שלמים. כל שנותר לאנשי המקצוע הוא להכין את הגג בצורה מיטבית לעבודת הנחת יריעות האיטום, להניח בפועל את היריעות ולדאוג להדבקתן באמצעות חום אחת לשנייה ולגג.

אם התהליך נעשה בצורה נכונה, בעשר השנים הקרובות הגג יהיה אטום לחלוטין מפני הגשם. אז נכון שעלות עבודות האיטום עם היריעות הביטומניות מעט יקר יותר משיטת הזיפת המסורתית, אבל האיטום מחזיק מעמד כפול זמן מאשר האיטום בזפת.

איטום על ידי יריעות איטום - כיצד זה מתבצע

חשוב לציין שהשימוש ביריעות ביטומניות אינו מתאים לכל משטח, אלא לגגות בטון או כאלה שאיטום קודם שבוצע בהם, נעשה גם עם חומרים ביטומניים. אם יש לכם גג המתאים לדרישות אלו, עליכם להזמין את איש המקצוע מתחום האיטום, שידאג לנקות את הגג, לסלק חומרים ישנים העלולים לפגום באיטום, לתקן פגיעות בבטון, לדאוג לשיפוע נכון בגג ואז להניח את יריעות האיטום ולחברן לגג באמצעות חום.

אדלר ובנו עוסקים בתחום האיטום כבר כחמישה עשורים. לחברה יש תו תקן והיא מתחייבת לעבוד עם החומרים האיכותיים ביותר ולתת אחריות מלאה לעבודה. לצד יריעות האיטום, לאדלר ובנו יש מגוון פתרונות לאיטום גגות.

צרו עמנו קשר ונשמח להעניק גם לכם גג אטום הרמטי באמצעות יריעות איטום, ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

צרו קשר

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-6824478
דילוג לתוכן