ממליצים עלינו:

המדריך המלא לסיוד גגות

סיוד גגות הוא שם ישן לפעולת בידוד והגנה על שכבות הבידוד של גגות. הסיבה לכך שזה נחשב לשם מיושן היא מכיוון שכיום כמעט ולא נוהגים להשתמש בסיד כלל, אלא בחומרי הלבנה אחרים הנפוצים בשוק.

כעת נסביר על החשיבות של ביצוע הלבנת גגות, נבדוק האם ניתן לבצע זאת בעצמנו, ונדבר על החומרים שבהם נעשה שימוש בעבודה מסוג זה.

סיוד גגות

למה זה חשוב ולאיזו מטרה מבצעים סיוד גגות?

סיוד גגות מתבצע לשתי מטרות עיקריות. המטרה הראשונה היא הגנה על שכבות הבידוד הקיימות בגג הבניין, והמטרה השנייה היא בידוד.

חשוב לציין שסיוד והלבנה של גגות מתבצעים על משטחי בידוד קיימים ברוב המקרים, ואין די בהלבנה או סיוד של גג בכדי לבודד אותו.

ההלבנה מתבצעת לרוב במטרה להפחית את החום הנצבר על הגג, שבימי הקיץ יכול להגיע ל-70 מעלות צלזיוס כתוצאה מצבירת החום בגג הבניין.

הצבע הלבן מחזיר את קרני השמש כמעט במלואן, ומונע התחממות של הגג, וכמובן מונע את הקרנת החום הנצבר בגג אל פנים הבית. במקרים שבהם מותקנות על גג הבית יריעות ביטומניות, או במקרה שבו הגג מבודד באמצעות תהליכי זיפות שונים, ההלבנה מגנה על שכבות הבידוד ושומרת עליהן לאורך זמן.

האם כדאי לבצע סיוד גג בעצמנו ?

בניגוד להתקנה של יריעות ביטומניות או ביצוע איטום באמצעות שיטות זיפות שונות, סיוד גגות הוא פעולה קלה יחסית לביצוע שאותה אתם יכולים לבצע בעצמכם.

עם זאת, ביצוע הסיוד באמצעות איש מקצוע מקנה לכם אחריות מקצועית על העבודה, ייעוץ ספציפי לגבי הבית והגג שלכם, והבטחת מקצועיות מקיפה.
סיוד של גג באופן עצמאי מומלץ במקרים בהם יש לכם את הציוד, הידע המקצועי והחומרים המתאימים לביצוע העבודה.

באילו חומרים נשתמש ?

כאמור, המונח סיוד גגות הוא שם מיושן מכיוון שהוא מתייחס לחומר הלבנה יחיד בו ההלבנה היתה מתבצעת בעבר והוא הסיד.
הסיד הוא חומר מסוכן ולא ידידותי למשתמש, שלא לדבר על העובדה כי הוא נשטף בקלות בימי החורף הגשומים ודורש בכל קיץ ציפוי מחדש.
כיום ישנם תחליפי הלבנה רבים לגגות הבית שלכם, בעיקרם חומרי צבע אקריליים שמהווים שכבת בידוד מפני השמש ומפני רטיבות. עם זאת, חשוב מאוד לבצע הלבנה במספר שכבות ולא להסתפק בשכבת צבע אחת, מכיוון שהלבנה בשכבה אחת אינה מספיקה למטרות בידוד והגנה מפני השמש, ועשויה לדהות במהירות רבה.

אדלר ובנו מבצעים שירותי סיוד גגות כבר שנים רבות למוסדות ולקוחות פרטיים.

שלושה דורות של עבודה איכותית מדברים בעד עצמם, נסו ותיווכחו בעצמכם, אנחנו כאן כדי להישאר, וכך גם העבודה המקצועית שנבצע עבורכם!

צרו קשר

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-6824478
דילוג לתוכן