ממליצים עלינו:

עבודות איטום בסטנדרטים גבוהים

חשיבותו של איטום מוצלח הינה רבת ערך. איטום מקצועי ויעיל, אשר נעשה בידי אנשי מקצוע מנוסים, מבטיח לכם מבנה תקין ושקט נפשי. אנשים רבים לא יודעים זאת, אולם מבנה אשר אינו אטום באופן מקצועי, גורר עימו צרות נוספות מלבד דליפת מים, במקרה הטוב.

כתמי הרטיבות מכערים את המבנה, מפגעי עובד וטחב יכולים לסכן את בריאות הדיירים (בעיקר חולי אסתמה, קשישים וילדים), מעבר לירידה בערך הנכס, שזו צרה גדולה בפני עצמה, הסכנה הגדולה ביותר היא סכנת התחשמלות כתוצאה מחלחול מי גשמים לתשתיות החשמל שבקירות, כמו גם סכנת קריסה של תקרות ספוגות במים.

במילים אחרות, החשיבות של איטום מוצלח הינה לא רק רבת ערך, אלא מצילת חיים! על מנת לוודא שמתבצע איטום מקצועי וברמה גבוהה במבנה בו בחרתם, יש לבחור אנשי מקצוע מנוסים, אשר יבטיחו כי טיפת גשם אחת לא תחדור את הגג של המבנה!

עבודות איטום

חומרי האיטום הישנים שעל הגג איבדו את יעילותם ?

כדי ליהנות מחורף יבש וחם וממבנה תקין, ללא בעיות רטיבות ושאר ליקויים, יש צורך לדאוג לאיטומו. עם חברת אדלר ובנו תוכלו ליהנות מעבודות איטום בסטנדרטים הגבוהים ביותר, שיבטיחו כי מי הגשמים לא יחדרו ויתנו מפתרונות מקיפים לכל בעיית רטיבות או נזילה:

  • יישום שיטות איטום מתקדמות וחומרי איטום איכותיים: יריעות ביטומניות, זפת, פיברגלס ואינטרגלס, סיד וחומרים אקריליים להלבנת הגג.
  • התאמת שיטת האיטום לסוג הגג שלכם ולחומרי האיטום הישנים שקיימים עליו.
  • שימוש ביריעות ביטומניות איכותיות, הנושאות את תו התקן של מכון התקנים הישראלי.
  • איתור מוקדי נזילות במבנים ומתן מענה מקצועי לכל בעיה.
  • 10 שנות אחריות על כל עבודות האיטום על ידי קבלני איטום.


כל אלו מבטיחים לכם גג אטום באופן הרמטי, שדרכו לא תוכל לחדור ולו טיפת גשם אחת.

מדוע חשוב לבצע איטום גגות בארצנו החמה?

לקוחות רבים שואלים אותנו מדוע חשוב לבצע איטום גגות בישראל, הרי בארצנו לא יורדות כמויות משמעותיות של גשם. ראשית, אנו תמיד מייחלים לגשמי ברכה אשר ימלאו את האדמה ואת הכנרת הטובה שלנו. שנית, תסכימו איתנו שאומנם ניתן לחזות את מזג האוויר, אך לא נתין לדעת בוודאות כמה גשם יירד בחורף נתון.
נתון נוסף וחשוב לא פחות, אמנם ימי הגשם בישראל אינם רבים, אך כאשר יורד גשם, הוא נוטה להיות חזק וקצר, מה שבהחלט משפיע על שכבות האיטום.

איטום יעיל מבטיח לכם ראש נקי מדאגות ומבנה נטול ליקויים: דליפת מי גשמים, כתמי רטיבות שמכערים את חזות הבית, מפגעי עובש וטחב שמסכנים את בריאות הדיירים (בייחוד חולי אסתמה, קשישים וילדים), סכנת התחשמלות עקב חלחול מי הגשמים לתשתיות החשמל שבקירות, סכנת קריסה של תקרות ספוגות במים, ירידת ערך הנכס ועוד.

כדי למנוע את שלל הצרות הללו ולהבטיח שעבודות האיטום אכן ימלאו את ייעודן וישרתו אתכם נאמנה לאורך שנים רבות, עליכם להקפיד ולבחור בחברה מקצועית ומנוסה.

על הגנה תרמית שמעתם?

עבודות איטום בגובה אומנם אחראיות על איטום מפני נוזלים ומי גשמים, אך בנוסף אחראיות גם על הגנה תרמית. הגנה תרמית מספקת הגנה של הטמפרטורה על הגג ועל המבנה כולו, ומפחיתה באופן משמעותי את כמות האנרגיה אשר עוברת דרך הגג ומחממת את המבנה, מה שבהחלט מסייע בחודשי הקיץ החמים בארצנו, לחסוך הוצאות קירור ולשהות באופן הרבה יותר נוח וצונן במבנה.

עבודות איטום גגות - בחורף או בקיץ?

שאלה פופולארית נוספת ששואלים אותנו לקוחות רבים היא שאלת התזמון; האם לבצע את האיטום בקיץ או בחורף, שכן גם בחורף אין ימי גדשם רבים. ההמלצה של חברת אדלר ובנו כאנשי מקצוע בעלי למעלה מ-48 שנות ניסיון בעבודות איטום גגות בישראל, היא לבצע את האיטום עם סיום הקיץ, לפני בואו של החורף.
בתקופה זו, השמש פחות חזקה, הגשם טרם התחיל, ניתן להכין את המבנה לחורף בידיעה כי הגג יבש, אינו מכיל נוזלים, ומוכן לאיטום מקצועי.

חשוב לציין, כי למרות שמומלץ לאטום לפני החורף, אפשרי בהחלט לבצע עבודות ביעילות גם בזמן ההפוגות שבין הגשמים.

מקצוענים בעבודות איטום

חברת אדלר ובנו מעמידה לרשותכם למעלה מ- 48 שנות ניסיון ומוניטין בתחום, ומחויבת לבצע כל עבודה ברמה הגבוהה ביותר ובהתאם לסטנדרטים המחמירים ביותר. הודות לניסיון העשיר ורב השנים שצברה, יכולה החברה לעמוד בהצלחה בכל אתגר מקצועי שניצב בפניה ולספק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר.

אל תחכו לגשם הראשון! התקשרו עוד היום לחברת אדלר ובניו ותיהנו מעבודות איטום לפני בוא החורף!

עבודות איטום גגות – רק עם חברת אדלר ובנו!

חברת אדלר ובנו מספקת עבודות איטום בגובה ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר. מאחורינו למעלה מ-48 שנות ניסיון מקצועי של פיתרון הבעיות הסבוכות ביותר, בכל הנוגע לאיטום גגות. ניסיון עשיר זה מספק לנו כיום את הכלים והידע לעמוד בהצלחה בכל אתגר מקצועי אשר ניצב לפנינו, ולספק ללקוחותינו את השירות המקצועי האיכותי ביותר!

אנו מעניקים לכם 10 שנות אחריות על עבודות האיטום שלנו, מכיוון שאנו יודעים שהשירות והעבודה שאנו מספקים הם ברמה הגבוהה ביותר. החברה מבטיחה לכם כי מי גשמים לא יחדרו למבנה, אפילו לא טיפה אחת!

מעוניינים לקבל פרטים נוספים על איטום הגג שלכם?
אל תחכו לגשם הראשון!
צרו קשר עוד היום ותיהנו מחורף יבש וחמים.

צרו קשר

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-6824478
דילוג לתוכן